Wekelijkse activiteiten

In Agora worden zowel sociaal-maatschappelijke activiteiten als culturele activiteiten aangeboden en georganiseerd voor & door jongoud en alles ertussen. Wij bieden voor iedereen ruimte en mogelijkheden. Bekijk hier ons huidig aanbod:

Maandag 17 juniVerenigingZaal
09:00 – 10:00RAS Tai ChiSportzaal
13:00 – 16:30Competitie biljartenFoyer
13:30 – 14:30MensendieckTheaterzaal
15:00 – 16:30Neo Muziek en BewegenVergaderzaal 1-2
13:30 – 15:00Gymonderwijs Het PaletSportzaal
17:30 – 21:30The Fantasy KidsSportzaal
18:00 – 22:00Kookworkshop Mark van EekelenKeuken
19:00 – 20:00Agora Pilates Groep 1Theaterzaal
20:00 – 21:00Agora Pilates Groep 2Theaterzaal
   
Dinsdag 18 juniVerenigingZaal
08:00 – 10:00Star-Shl bloedafnameDeelzaal 3
09:00 – 10:30Gymonderwijs St MartinusschoolSportzaal
11:15 – 14:15Gymonderwijs St MartinusschoolSportzaal
13:00 – 16:00Handwerkgroep AgoraFoyer
14:15 – 15:00Gymonderwijs Het PaletSportzaal
16:00 – 16:45Muziekles NEOKantoor 2
16:00 – 20:30The Fantasy KidsSportzaal
20:00 – 22:00Repetitie Zanggroep RucphenToneel
20:30 – 22:00VolleybalSportzaal
   
Woensdag 19 juniVerenigingZaal
09:00 – 10:30Gymonderwijs Het PaletSportzaal
11:00 – 12:30Gymonderwijs St MartinusschoolSportzaal
13:00 – 16:30Vrij BiljartenFoyer
13:00 – 17:00Gemeente Rucphen RTGB trainingSportzaal
17:00 – 18:30VolleybalSportzaal
14:00 – 21:00Repetitie Drumband + lesToneel
19:30 – 22:00Vergadering De ZonnebloemKantoor 2
   
Donderdag 20 juniVerenigingZaal
08:00 – 10:00Star-Shl bloedafnameDeelzaal 3
09:00 – 10:30Gymonderwijs St MartinusschoolSportzaal
11:15 – 14:15Gymonderwijs St MartinusschoolSportzaal
09:00 – 13:00Keuringarts rijbewijzenKantoor 1
10:00 – 12:00Vraag en AanbodFoyer
10:30 – 11:30RAS Gym ouderenTheaterzaal
13:00 – 16:30Biljartcompetitie OnderlingFoyer
15:30 – 19:00Dynamo TurnenSportzaal
   
Vrijdag 21 juniVerenigingZaal
09:00 – 09:45Gymonderwijs Het PaletSportzaal
09:30 – 12:00VeteranendagTheaterzaal + Foyer
10:30 – 11:30Beweegpunt Rucphen seniorenSportzaal
13:15 – 14:45Gymonderwijs Het PaletSportzaal
13:00 – 16:30RAS vrijwilligersmiddagFoyer
17:00 – 18:00Repetitie De Notenkrakers NEOToneel
19:15 – 21:30PeeperklipsVergaderzaal 1-2-3
19:30 – 22:00Examenuitvoering Harmonie NEOTheaterzaal + Foyer
   
Zaterdag 22 juniVerenigingZaal
09:00 – 12:00Voetjebal ProeflesSportzaal
18:30 – 21:00Agora JeugddiscoTheaterzaal
   
Zondag 23 juniVerenigingZaal
10:00 – 12:00Agora Koen in het GroenHandvaardigheidslokaal

Bekijk ook eens…