Wekelijkse activiteiten

In Agora worden zowel sociaal-maatschappelijke activiteiten als culturele activiteiten aangeboden en georganiseerd voor & door jongoud en alles ertussen. Wij bieden voor iedereen ruimte en mogelijkheden. Bekijk hier ons huidig aanbod:

Maandag 28 nov Vereniging Zaal
09:00 – 10:00 RAS Tai Chi Sportzaal
11:00 – 12:30 Gymonderwijs St Martinusschool Sportzaal
13:00 – 16:30 Competitie biljarten Foyer
13:30 – 14:30 Mensendieck Theaterzaal
15:00 – 16:30 Neo Muziek en Bewegen Vergaderzaal 1-2
13:45 – 14:45 Gymonderwijs Het Palet Sportzaal
17:30 – 21:30 The Fantasy Kids Sportzaal
15:00 – 22:00 Koken  LKKR Keuken
20:00 – 22:00 vergadering Evaluatie optreden Tina Turner Kantoor 2
20:00 – 22:00 vergadering NEO Kantoor 1
Dinsdag 29 nov Vereniging Zaal
08:00 – 10:00 Star-Shl bloedafname Deelzaal 3
09:45 – 14:30 Gymonderwijs St Martinusschool Sportzaal
13:00 – 16:00 Handwerkgroep Agora deelzaal 3
13:30 – 15:00 Cursus valpreventie Vergaderzaal 1-2
13:00 – 16:30 Biljartcompetitie ODSI Foyer
16:00 – 17:00 Muziekles NEO Kantoor 2
16:30 – 20:30 The Fantasy Kids Sportzaal
19:00 – 20:30 Road Runners Rucphen Kleedruimte
20:00 – 22:00 Repetitie Zanggroep Rucphen Toneel
20:30 – 22:00 Volleybal Sportzaal
Woensdag 30 nov Vereniging Zaal
11:00 – 12:30 Gymonderwijs St Martinusschool Sportzaal
13:00 – 16:30 Vrij Biljarten Foyer
13:30 – 15:00 Knutselclub Knutsellokaal
14:00 – 21:00 Repetitie Drumband + les Toneel
19:00 – 22:00 Agora Spaanse les Kantoor 1
19:00 – 21:00 Repetitie toneelvereniging Deelzaal 3
19:30 – 21:30 Agora vergadering activiteitencommissie Kantoor 2
19:30 – 21:30 Oefenavond EHBO Vergaderzaal 1
19:30 – 22:00 Vergadering VVE Raadhuisstrate Vergaderzaal 2-3
Donderdag 1 dec Vereniging Zaal
08:00 – 10:00 Star-Shl bloedafname Deelzaal 3
09:45 – 14:30 Gymonderwijs St Martinusschool Sportzaal
09:30 – 10:30 Cursus valpreventie Vergaderzaal 1-2
09:00 – 13:00 Keuringarts rijbewijzen Kantoor 1
10:00 – 12:00 Vraag en Aanbod Foyer
10:30 – 11:30 RAS Gym ouderen Theaterzaal
13:00 – 16:30 Biljartcompetitie ODSI Foyer
15:00 – 16:30 Agora Dans 55+ Sportzaal
15:30 – 17:00 SOVA Training Kantoor 3 + Sportzaal
17:00 – 19:00 Dynamo Turnen Sportzaal
18:30 – 22:30 Repetitie Harmonie NEO A en B-orkest Toneel
19:00 – 20:30 Road Runners Rucphen Kleedruimte
20:00 – 22:00 Fotografiecursus + publicatie foto’s in de foyer Kantoor 1
Vrijdag 2 dec Vereniging Zaal
10:30 – 11:30 Beweegpunt Rucphen senioren Sportzaal
13:00 – 15:00 Gymonderwijs Het Palet Sportzaal
13:30 – 16:30 RAS ontspanningsmiddag Foyer
17:00 – 18:00 Repetitie De Notenkrakers NEO Toneel
18:30 – 19:30 Handbalvereniging Orion Sportzaal
19:15 – 21:30 Peeperklips Theaterzaal
19:30 – 21:30 Agora Play-Planet Jeugdhonk
19:30 – 23:00 Rikken wijkvereniging De Louwen Foyer
Zaterdag 3 dec Vereniging Zaal
10:00 – 12:00 Agora Ijgenweis Handvaardigheidslokaal
Zondag 4 dec Vereniging Zaal
08:30 – 12:00 Vogelbeurs De Vogelvrienden Theaterzaal

Bekijk ook eens…