Wekelijkse activiteiten

In Agora worden zowel sociaal-maatschappelijke activiteiten als culturele activiteiten aangeboden en georganiseerd voor & door jongoud en alles ertussen. Wij bieden voor iedereen ruimte en mogelijkheden. Bekijk hier ons huidig aanbod:

Maandag 3 okt Vereniging Zaal
09:00 – 10:00 RAS Tai Chi Sportzaal
10:30 – 14:30 Uitvoering Nieuwe Nobelear Theaterzaal
11:00 – 12:30 Gymonderwijs St Martinusschool Sportzaal
13:00 – 16:30 Competitie biljarten Foyer
13:30 – 14:30 Mensendieck Theaterzaal
15:00 – 16:30 NEO Muziek en Bewegen Vergaderzaal 1-2
13:45 – 14:45 Gymonderwijs Het Palet Sportzaal
17:30 – 21:30 The Fantasy Kids Sportzaal
19:30 – 20:30 Agora Pilates Vergaderzaal 1-2-3
19:30 – 21:30 Agora vergadering Huiskamer Foyer
Dinsdag 4 okt Vereniging Zaal
09:00 – 12:00 Uitvoering Nieuwe Nobelear Theaterzaal
09:45 – 14:30 Gymonderwijs St Martinusschool Sportzaal
13:00 – 16:00 Handwerkgroep Agora deelzaal 3
16:30 – 20:30 The Fantasy Kids Sportzaal
19:00 – 20:30 Road Runners Rucphen Kleedruimte
20:00 – 22:00 T.T. bespreking De Vogelvrienden Deelzaal 3
20:00 – 22:00 Repetitie Zanggroep Rucphen Vergaderzaal 1-2-3
20:30 – 22:00 Volleybal Sportzaal
Woensdag 5 okt Vereniging Zaal
11:00 – 12:30 Gymonderwijs St Martinusschool Sportzaal
11:30 – 17:30 OBO Studiedag Theaterzaal + Foyer
14:00 – 21:00 Repetitie Drumband + les Toneel
19:00 – 22:00 Agora Spaanse les Kantoor 1
19:00 – 21:00 Repetitie toneelvereniging deelzaal 3
19:30 – 22:00 Bestuursvergadering NEO Kantoor 2
Donderdag 6 okt Vereniging Zaal
08:00 – 10:00 Star-Shl bloedafname Deelzaal 3
09:45 – 14:30 Gymonderwijs St Martinusschool Sportzaal
10:00 – 12:00 Vraag en Aanbod Foyer
10:30 – 11:30 RAS Gym ouderen Theaterzaal
13:00 – 16:30 Biljartcompetitie ODSI Foyer
15:00 – 17:00 Muziek en bewegen NEO Vergaderzaal 1-2
15:00 – 16:30 Agora Dans 55+ Theaterzaal
14:30 – 15:30 Badminton Sportzaal
17:00 – 19:00 Dynamo Turnen Sportzaal
18:30 – 22:30 Repetitie Harmonie NEO A en B-orkest Toneel
19:30 – 22:00 Bijeenkomst Robog vergaderzaal 1-2
19:00 – 20:30 Road Runners Rucphen Kleedruimte
20:00 – 22:00 Fotografiecursus Kantoor 1
20:00 – 22:00 Schminkcursus Handvaardigheidslokaal
Vrijdag 7 okt Vereniging Zaal
09:00 – 13:00 Keuringarts rijbewijzen Kantoor 1
10:30 – 11:30 Beweegpunt Rucphen senioren Sportzaal
13:00 – 15:00 Gymonderwijs Het Palet Sportzaal
13:30 – 16:30 RAS ontspanningsmiddag Foyer
17:00 – 18:00 Repetitie De Notenkrakers NEO Toneel
19:15 – 21:30 Peeperklips Theaterzaal
19:30 – 21:30 Agora Play-Planet Jeugdhonk
Zaterdag 8 okt Vereniging Zaal
10:00 – 12:00 Agora Ijgenweis Handvaardigheidslokaal
Zondag 9 okt Vereniging Zaal
10:00 – 12:30 Ledenvergadering De Vogelvrienden vergaderzaal 1-2-3
12:30 – 16:00 Repetitie KNA Schijf Toneel

Bekijk ook eens…